O nas

 
Biuro Podróży Oriente jest efektem połączenia zapału, doświadczenia i kreatywności kilku osób, od lat zajmujących się turystyką i hotelarstwem. Stworzyliśmy ten zespół, aby móc wspólnie opracowywać produkty najlepszej jakości, dograne w każdym szczególe a przede wszystkim dopasowane do oczekiwań i możliwości każdego naszego Klienta.
 
W naszej ofercie znajdziecie Państwo:
 
propozycje wyjazdów rodzinnych i indywidualnych, tworzone przez najlepszych touroperatorów – lecz tylko te sprawdzone, godne polecenia i posiadające gwarancję jakości ORIENTE
propozycje wyjazdów tworzone przez nas – oferty wypoczynku w najdalszych zakątkach świata w oparciu o najlepszą bazę noclegową i najwyższej jakości usługi
możliwość samodzielnego znalezienia i zarezerwowania hotelu, w którym chcecie Państwo spędzić urlop lub wyjazd służbowy
całą gamę usług skierowanych do firm i korporacji, począwszy od organizacji imprez firmowych przez wyjazdy szkoleniowe i integracyjne w kraju i za granicą do organizacji dużych konferencji i kongresów międzynarodowych
Przedstawiamy Państwu nasz katalog Egzotyczny, w którym proponujemy kilka wybranych przez nas kierunków i ciekawych programów - Bali, Borneo, Brazylia, Maroko, Indie, Madagaskar, Chiny, Tajlandia, Wietnam.
 
Stawiamy na kierunki, które lubimy najbardziej, na kraje, które znamy, które nas zachwyciły, które zapadły nam głęboko w serca.
 
 
Nasza propozycja skierowana jest do wszystkich, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek oraz możliwość obcowania z lokalną kulturą, są ciekawi świata i chcą tą ciekawość zaspokoić.
 
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i… proszę nie zapominać - możliwości jest o wiele, wiele więcej…..
 

 

 
  Zespół ORIENTE